| Polish
| English

Od dnia 1.04.2020 roku firma PolimerPro oferuje ekologiczne formy drukowe w rozszerzonym gamucie oraz wielkoformatowe formy do zadruku tektury falistej na bazie innowacyjnej technologii wytwarzania płyt polimerowych z płaskim czubkiem punktu rastrowego.

Firma Polimer powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte na polskim rynku flexograficznym. Początek naszej działalności to rok 1997. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksową obsługą drukarni flexograficznych w zakresie przygotowania do druku. Wykonujemy również projekty wg wytycznych klienta. Do Państwa dyspozycji posiadamy materiały i urządzenia renomowanych firm, które w oparciu o naszą wiedzę, połączoną z pasją, są gwarancją najwyższej jakości wykonywanych usług. Wykonujemy również usługi związane z destylacją oraz regeneracją wymywacza płyt (Solvit, Nylosolv, Flexosol, FS90i).

Działamy na polskim rynku już ponad 17 lat i wykonaliśmy w tym czasie blisko 100 000 kompletów matryc fotopolimerowych, analogowych i cyfrowych dla różnego rodzaju nadruku flexograficznego. Przez lata poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, a ilość wykonanych zleceń świadczy o dużym zaufaniu do naszej firmy. W 2012 roku otrzymaliśmy dotację z UE na zakup naświetlarki cyfrowej Kodak Flexel NX oraz system proofingowy GMG. Dzięki tej innowacji poszerzyliśmy znacznie grono dotychczasowych klientów. Wprowadziliśmy także system internetowej obsługi zleceń, który pozwala monitorować klientowi stan ich realizacji. Od 2012 roku posiadamy również własne studio graficzne wyposażone w wysokiej klasy stacje robocze, monitory Eizo oraz pakiety graficzne firm Adobe (m.in. Photoshop, Illustrator, InDesign) i Corel.

W marcu 2014 podpisaliśmy umowę, z klauzulą wyłączności na rynek polski, z holenderską firmą Flexoclean – wynalazcą i dystrybutorem ekologicznego środka wymywającego – FS90i, który w odróżnieniu od dostępnych na rynku wymywaczy jest znacznie mniej agresywny i nieszkodliwy dla zdrowia (nie zawiera nafty).

Nasze motto: "Najwyższa jakość za najniższą cenę" towarzyszy nam od samego początku. Największym atutem firmy jest ciągłe doskonalenie się poprzez wprowadzenie najnowocześniejszych technologii o najwyższej jakości. Dziś jesteśmy jedną z czołowych przygotowalni w Polsce. Własny serwer FTP umożliwia nam odbieranie projektów 24 godziny na dobę. Zrealizujemy każde zlecenie według indywidualnych potrzeb i wymagań, oferując przy tym szybkie terminy realizacji.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług przygotowalni flexograficznej POLIMER.